Aktivity

Modlitební místnost

Všude kolem je spoustu lidí. Pokud stojíš o to strávit s Bohem chvilku o samotě nebo se chceš modlit se svým kámošem v soukromí, tak určitě zajdi do modlitební místnosti!

Najdeš dle označení v prostorách Starých Lázní.

Aktivity s AHA okamžikem

pátek 14:00 Skatepark

Prožitkové aktivity, mezi které paří hry, zážitky, či zkušenosti patří mezi jedny z nejefektivnějších způsobů rozvoje nejen nás samotných, ale i našich týmů. Jednoduše řečeno, pokud naše nově nabyté poznatky spojíme se zkušeností, máme mnohem větší šanci je zhodnotit a dlouhodobě zapamatovat.

Zážitek přináší důležitou zkušenost a tu je potřeba následně reflektovat (pojmenovat, zhodnotit).

Prožitkovým aktivitám, jejich zhodnocení, ale i správném výběru, či řazení těchto aktivit se budeme prakticky, a pokud čas dovolí, i teoreticky věnovat v miniworkshopu na letošním Sjezdu mládeže.

Těším se na vás, Mirka S.

Městská hra

sobota 14:00 venku

Neváhej a zapoj se do městské hry, která Tě vtáhne do zajímavých míst a uliček krásného města Kolín. Cílem hry bude během putování hledat a nacházet odpovědi na hádanky a šifry. Nalezené odpovědi budeš zapisovat do speciální mapy a postupně se Ti bude odkrývat znění celé tajenky.

Vyluštěná tajenka otevírá cestu k pokladu.

KLUB CÉČKO

Máte rádi fotbálek, šipky nebo stolní tenis? Jestli ano, tak tenhle prostor je přesně pro vás!
Vem svoje kamarády a ukaž se!
Pražská 880
pá a so od 14-17

ČAJOVNA

Díky čajovně budete mít jedinečnou příležitost probrat s přáteli do hloubky vyslechnuté semináře i zážitky z celého dne nad šálkem dobrého čaje.

Můžete se těšit na různé čajové speciality!