Poradenství

V rámci Sjezdu mládeže můžeš oslovit tyto zkušené poradce.
Každý z nich si něčím prošel a něco zažil a ty se s nimi můžeš sejít nad šálkem dobré kávy a probrat co zajímá nebo tíží tebe.

 

Tomáš Hasmanda

čtvrtek - sobota

Tomášovi je 50 let a spolu s báječnou manželkou Martinou si užívají 26. rok manželství, Mají 3 děti, synové 24 a 22 let, dcera 17. Tomáš miluje hodinky, nože, zbraně a střílení, cestování, potápění, akční a fantasy filmy a další dobrodružství. Rád pomáhá lidem s jejich trápeními a starostmi.

739 584 161

 

Tom Galda

čtvrtek - sobota

39 let valašským patriotem, 24 let křesťanem, 19 let po vošemetce, 18 let slouží mládeži, 12 let šťastně ženatý, 4x přečetl Pána prstenů, 3 děti, 2. pastor,
1 = jedinečný!

777 251 408

 

Lucie Holden

celý Sjezd

Jsem normální holka ze severu Čech, která už odmalička miluje Boha. Mám super školu, několik prací a čerstvě jsem vdaná paní. Můj manžel Justin o mě říká, že jsem trochu šílená, ale jinak je taky normální. 🙂 Věřím, že má pro nás život v hojnosti a že umí z mínusu udělat plus.

774 320 084

 

Eliška Šimková

Je mi 25 let a jsem 2. rokem šťastně vdaná za milujícího může. Pracuji jako
učitelka v mateřské škole a za tichem ráda utíkám do krásných lesů a skal.
Také mám ráda naši mládež Elevate a život v mé oblíbené kavárně.

739833345

 

Honza Holomáč

Jmenuju se Honza Holomáč, je mi 22 let a studuju na VOŠMT v Kolíně.  Snažím se na svět dívat z různých stran, hledám nové cesty a přístupy, které určitým způsobem obarví můj každodenní život. Miluju kávu, skládám hudbu, jezdím na skatu, poznávám přírodu a ze všeho nejvíc miluju poznávat nové lidi a jejich životní příběhy, protože věřím, že všichni máme stejný cíl, ale naše cesty se liší překážkami, které potkáváme a překonáváme, a tak se snažím pomáhat všem, kteří hledají pomoc na své cestě.

Aktivity

KLUB CÉČKO

so a ne | 14-17hod
Máte rádi fotbálek, šipky nebo stolní tenis? Jestli ano, tak tenhle prostor je přesně pro vás!
Vem svoje kamarády a ukaž se!
Pražská 880

ČAJOVNA

Díky čajovně budete mít jedinečnou příležitost probrat s přáteli do hloubky vyslechnuté semináře i zážitky z celého dne nad šálkem dobrého čaje.

Můžete se těšit na různé čajové speciality!

ROKOSHOW

Jediná „opravdově slezská“ talkshow s nekompromisním moderátorem, která zvedne mandle i tomu nejodvážnějšímu hostu. Reakce typu: „Cože?!“ nebo „Ty vado!“ zaručeny.