Informace

Sjezd 2017 Get involved

Kdy: Čtvrtek 26.10. až neděle 29.10. 2017

Kde: Staré Lázně, Starokolínská 287, Kolín

Téma: Get involved Zapojení. Zapojení se do atraktivního vztahu s Bohem, do služby, do vztahů s lidmi okolo, do Boží lásky k nevěřícím lidem, do cool života. Opak pasivity. Aktivita. Akce.

Kapely: BCC, Sto7, Awaken worship, FreshWarShip, WildLife worship

Řečníci: Michael Duah (GB), Martin Penc, Martin Moldan, Jirka Šrom, David Bubik, Tomáš Hasmanda, Vaneta Zvoníčková, Petr Rattay, Štěpán Beran, Lucie Holden, Áďa Šromová, Daniel Kunášek, Petr Berdar, Bogdan Walek, Honza Šimek a další

Co se bude dít: Speciální čas s Bohem i lidmi. Shromáždění, semináře, poradenství, čajovna, workshopy, akční záležitosti, talkshow…

 

Přihláška

Přihlašování na Sjezd 2017 se spustí od července.Sjezd je pro mladé lidičky od 15 let věku. Od neděle 15.10.2017 již nebude možnost se přihlásit pomocí formuláře. Lze se registrovat na místě, poplatek 550,-Kč na celou akci či 300,-Kč na den. Ubytování zůstává 60,-Kč/noc na karimatce v tělocvičně. Obědy již po 15.10. nezajišťujeme.

Registrace: ZDE

Dobrovolníci

Staň se dobrovolníkem na Sjezdu!

Chtěl(a) by ses podílet na přípravách Sjezdu mládeže? Můžeš! Dáváme prostor nejen silným, ale především ochotným lidem, kteří by nám pomohli. Záleží na každé pomocné ruce a ta tvá může právě přispět k hladkému chodu celého Sjezdu. Pokud máš zájem, tak mi napiš na katy.bal@seznam.cz. Těšíme se na tebe.

Propaguj Sjezd mládeže 2017

I ty se můžeš zapojit do propagace Sjezdu mládeže pomocí progagačního videa, plakátu nebo banneru, které si můžeš stáhnout níže.

Banner 990 × 315px – zde

Plakát –  plakat-2017

Program – program_sm_2017