RANNÍ PROGRAM

Na ranních programech vás čeká netradiční talkshow v podání těchto třech Honzíků. Můžete se těšit na současná a aktuální témata, na která občas jako křesťané nemáme úplně jasnou odpověď. Jak se máme jako mladí lidé dívat na alkohol, tetování nebo další kontroverzní věci, na které církev neodpovídá zcela jasně? Během programu „Honzo vstávej!“ uslyšíme jak se na tato témata dívají Honzové a jejich hosté. Letos se fakt vyplatí si přivstat a na ranním programu být včas!


HONZA HOLOMÁČ

Jmenuju se Honza Holomáč, je mi 22 let a studuju na VOŠMT v Kolíně.  Snažím se na svět dívat z různých stran, hledám nové cesty a přístupy, které určitým způsobem obarví můj každodenní život. Miluju kávu, skládám hudbu, jezdím na skatu, poznávám přírodu a ze všeho nejvíc miluju poznávat nové lidi a jejich životní příběhy, protože věřím, že všichni máme stejný cíl, ale naše cesty se liší překážkami, které potkáváme a překonáváme, a tak se snažím pomáhat všem, kteří hledají pomoc na své cestě.


HONZA BUBIK

Ahoj, jsem Honza Bubik. Myslím, že to jméno Bubik je vám možná povědomé. Nejspíš znáte mého dědu, tátu, strejdu, možná ségru. Já nejsem nikdo z nich. Je mi 18, jezdím na skejtu, poslouchám světskou hudbu, moje tetování nejsou jen s křesťanským podtextem. Možná ani křesťan nejsem, proč? Přijď na seminář a uvidíš.


HONZA DUCHOSLAV

Jmenuji se Jan Duchoslav. Je mi 20 let a jsem z Plzně. Ze všeho nejvíc se věnuji své kapele On Fire, se
kterou mě baví hudba jako niky předtím. Kamarádi, fotbal, kvalitní četba a horské kolo, to jsou věci,
které mě taky nenechají spát. A jak v tomhle všem můžeme budovat vztah s Bohem? Přijď na seminář
a pokecáme o tom!