Odbor mládeže Apoštolské církve v ČR

Napiš, co si myslíš

Nadešel čas, abychom o sobě věděli ještě více. Dnešní mediální svět nám dlouho házel rukavici, abychom se naučili sdělovat své myšlenky druhým.

S novým webem OMACu chceme pravidelně přicházet se zkušenostmi a myšlenkami nejen vedoucích, ale i mladých lidí, pro které se psaní a sdílení myšlenek stává denním chlebem. Na školách je kladen důraz na to, abychom se uměli vyjadřovat a formulovat své myšlenky a já věřím, že je mezi námi mnoho mladých lidí i vedoucích, kteří v sobě skrývají množství kvalitních myšlenek, poznání a povzbuzení o Bohu, životě a společenském dění v dnešní česko-evropské kultuře.

Každý měsíc zde najdete článek od vedoucích OMACu a věřím, že budou přibývat i další příběhy mladých lidí, kteří si je dnes schovávají do šuplíků či skrytých souborů v počítači. Pojďme se povzbudit, co Bůh dělá v naší zemi, pojďme vytáhnout na povrch poklady myšlenek, které se skrývají uvnitř nás. Těším se, co nás tento rok čeká a kdo nás překvapí!

Za OMAC Martin Penc

Mládeže AC

 
 

Podpora

Jak již bylo zmíněno, na projektech se podílí cca 50 lidí. Vítáme jakékoliv zapojení tj. dobrovolnické, modlitební i finanční. Pro modlitební newsletter pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budeme rádi i za vaši finanční podporu.

Číslo účtu: 2100731344/2010
Var. symboly:

410 – vzdělávání (Impulz)
700 – provoz kanceláře
730 – festival Kristfest
920 – Nová generace

Jste zde: Home Blog Vedoucí Napiš, co si myslíš