Jesus Revolution

Projekt byl založen skupinou 5 lidí v roce 2012 a kladl si za cíl skrze hudbu, tanec, divadlo a nadšení mladých lidí pro Ježíše zasáhnout naše města netradičním způsobem. Překládali jsme videoklipy, které jsou stále k dispozici na kanálu jesusrevolutionczech, na YouTube i Vimeu. Pořádali jsme misijní výjezdy v Třeboni, kde byla poté založena nová církev.

Důraz byl kladen na mladé křesťanské umělce. Pomohli jsme vydat alba rapperovi K-4 z Brna – Wonderland a rapperovi Kalwichovi z Pardubic album Gentleman. U obou alb se natáčely videoklipy, které jsou ke shlédnutí na YouTube. Věříme, že je důležité vychovávat mladé křesťany, aby se stali hlasem ve společnosti.

Kalwich – Naučíš mě lítat, Blázen, Vlna
K-4 – Party inside a naše prvotina Star

Jak už lze vidět, podporovali jsme a stále motivujeme, aby se mladí soustředili na využívání médií, natáčení klipů či jiných poselství. Skrze spolupráci s IMM ve Španělsku jsme ochotni poskytnout mediální vzdělání v kratších kurzech.

Používáním minulého času chceme říct, že projekt je momentálně pozastaven, kromě překládání zajímavých klipů. Původní cíl mluvil o vytvoření akční skupiny, která by motivovala křesťany v celé zemi, která měla vyústit v založení podobné školy Jesus Revolution jako v Norsku. Tato širší vize je odsunuta do pozadí, stále se na ní pracuje, ale hlavní důrazy se snaží rozprostřít do ostatních projektů OMAC. Věříme, že ještě přijde čas na kampaně a motivaci mladých křesťanů v celé zemi. Nadšení nás neopustilo, s Kalwichem stále pracujeme. Původní vizi se však prozatím nepodařilo rozeběhnout v plné kapacitě.

Mládeže AC

 
 

Podpora

Jak již bylo zmíněno, na projektech se podílí cca 50 lidí. Vítáme jakékoliv zapojení tj. dobrovolnické, modlitební i finanční. Pro modlitební newsletter pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budeme rádi i za vaši finanční podporu.

Číslo účtu: 2100731344/2010
Var. symboly:

410 – vzdělávání (Impulz)
700 – provoz kanceláře
730 – festival Kristfest
920 – Nová generace

Jste zde: Home Jesus Revolution