Vedení OMAC

Vedoucími Odboru mládeže jsou čtyři muži, jedna žena a spolu s nimi také jejich rodiny. V roce 2016 jsme mezi námi mohli přivítat Vanču Zvoníčkovou, za což jsme velmi rádi. Věříme, že muži a ženy mohou do týmu přinést různé podněty a zkušenosti.

Struktura vedení je tvořena zástupci za každý projekt, který OMAC organizuje.

V projektech je dále zapojeno cca 50 lidí z celé České republiky. Práce OMACu tak není dílem jednotlivců, ale mnoha šikovných lidí ze všech koutů Čech, Moravy a Slezska.

MARTIN PENC

MP1 Je vedoucím Odboru mládeže AC. Během let 2004-2015 byl vedoucím mládeže a druhým pastorem ve Varnsdorfu. V roce 2016 se přestěhoval do Kolína. Se ženou Idou mají 2 kluky a holčičku. Věnuje se poznávání kultur, jídla a zajímavých lidí. Protože Martin miluje poznání a nové trendy, věnuje se studiu nových modelů církve a Božího působení v dnešní době. Ze sportů ho nejvíce baví fotbal a lezení na feraty. Oblíbených hrdinů má Martin mnoho, každého pro jinou příležitost – Thor, Ironman, Mojžíš, Neo z Matrixu, Gandalf a Ježíš. No... je to zajímavá partička... ☺ Být s Martinem v týmu znamená neustále překonávat osobní hranice a ochutnávat speciality, které vždy někde najde. Jak si představuje nebe? Jako neskutečně dokonalé místo, kde bude nekonečně chutí a míst k objevování. A snad pořádná pohoda. ☺

MP3

PETR RATTAY

PR1 Petr Rattay je národním vedoucím Nové Generace a hlavním vedoucím mládeže ve sboru v Břeclavi. Čte převážně knížky o vůdcovství a uzdravování. Hodně cvičí na břišáky. ☺ Jeho oblíbeným hrdinou je jeho jmenovec apoštol Petr. ☺ Proč by se lidi měli stát součástí jeho týmu? Zapojit se do NG znamená aktivně se podílet na záchraně studentů v naší zemi, být součástí party nadšené pro evangelizaci a v neposlední řadě využít vlastní nápady, kreativitu, nadšení a modlitby k budování dalších vedoucích. Když se řekne nebe, Petr má jasnou představu – Co oko nevidělo, ucho neslyšelo, co člověku ani na mysl nepřišlo...

PR3

TOMÁŠ GALDA

38 let valašským patriotem, 22 let křesťanem, 17 let po vošemetce, 16 let slouží mládeži, 11 let šťastně ženatý, 6. rokem v OMACu, 5x přečetl Pána prstenů, 3 děti, 2. pastor, 1 = jedinečný, ale s touhou vidět 100 členné mládeže v ČR!

TG4

VANETA ZVONÍČKOVÁ

Je mi 110 let. 20 let se kamarádím s Bohem a fakt jsem z něho na čím dál vyšší větvi, protože je mega úžasný. Také jsem nadšená z mého sqělého manžela Jéni, se kterým jsme spolu přes 10 let, i z úžasných lidiček okolo mne. Mám ráda kreativitu, bungee jumping, pavouky + tunu jiných zvířat a kupu dalších věcí. Funguji jako leader organizace Most, která se věnuje práci s věřícími i nevěřícími mladými lidmi, dělám besedy na školách na Valašsku, jsem stařešina ve sboru, mám na triku Sjezd, jsem zapojená v Impulzu (kurz pro vedoucí mládeží a týmáky) a pár dalších věcí.

VZ1

Mládeže AC

 
 
Jste zde: Home Vedení OMAC